Paweł Soluch

Health Care Innovator | Features thinker 

Kasia jest osobą bardzo otwartą i bardzo zaangażowaną w projekty, które prowadzi. Miałem przyjemność pracować z Kasią kilka razy i jakość jej pracy zawsze była bardzo wysoka. Świetnie radzi sobie z planowaniem, zarządzaniem i realizacją zadań. Jej znajomość biznesu i jej sieci daje jej ogromne korzyści w skutecznym wykonywaniu swojej pracy.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

Tomasz Pilewicz

 Solutions CoE Lead Phillips

Miałem wielki zaszczyt pracować z Katarzyną Klimek w ramach przedsięwzięcia doradztwa strategicznego dla szybko rozwijających się przedsiębiorstw z sektora technologicznego. Cenię Katarzynę za przywództwo w zakresie rozwoju relacji z klientami, planowanie i zarządzanie złożonymi projektami oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne. Ponadto Katarzyna jest niezwykle wnikliwa w obszarze przedsiębiorczości technologicznej, strategii i finansowania innowacji.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

Anna Baranowska

CEO & Creative Director at LUNCH MUNCH®

Katarzyna była moim mentorem w jednym z projektów. Katarzyna jest świetnym słuchaczem. Zarówno konstruktywne informacje zwrotne, które daje, jak i pozytywne podejście, które przyjmuje, sprawiają, że czujesz się jednocześnie zainspirowany i wzmocniony. Wielki mentor.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

Arthur Mrozowski 

Managing Partner Silicon Hill Ventures LLC

Katarzyna jest pracowitym przedsiębiorcą. Nigdy nie wykazuje oznak rezygnacji ani zniechęcenia dużym obciążeniem pracą. Zawsze wykazuje pozytywne myślenie połączone z realistyczną perspektywą. Z pewnością znajduje się na mojej pierwszej liście networkerów i osób, z którymi naprawdę lubię robić interesy.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

KasiaKlimek.pl

Copyright 2023